שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

דגמי סדרת ה-600 של צ'ק פוינט
אבטחה גדולה לסניפים קטנים

דגמי סדרת ה-600 של צ'ק פוינט מספקים אבטחה מוכחת ברמת האנטרפרייז, בפשטות, עלות נוחה ובפתרון אבטחה "הכל כלול" במכשיר אחד, על-מנת להגן על העובדים שלך, האפליקציות שלך והמידע שלך ממתקפות סייבר על משרדים קטנים כמו שלך.

דגמי סדרת ה-620 של צ'ק פוינט הינם מכשירי אבטחה עם פתרון "הכל כלול" במוצר אחד לעסקים קטנים (עד ל-10 משתמשים). המכשירים כוללים את תוכנת ה-Blade Architecture ומציעים את אותה מערכת הגנת האנטרפרייז של צ'ק פוינט הנעשית בשימוש ע"י כל חברות ה- Fortune 100 בגורם צורה קומפקטי בשולחן העבודה.

דגמי סדרת ה-640 של צ'ק פוינט הינם מכשירי אבטחה עם פתרון "הכל כלול" במוצר אחד לעסקים קטנים (עד ל-25 משתמשים). המכשירים כוללים את תוכנת ה- Blade Architecture ומציעים את אותה מערכת הגנת האנטרפרייז של צ'ק פוינט הנעשית בשימוש ע"י כל חברות ה- Fortune 100 בגורם צורה קומפקטי בשולחן העבודה.

דגמי סדרת ה-680 של צ'ק פוינט הינם מכשירי אבטחה עם פתרון "הכל כלול" במוצר אחד לעסקים קטנים (עד ל-50 משתמשים). המכשירים כוללים את תוכנת ה-Blade Architecture ומציעים את אותה מערכת הגנת האנטרפרייז של צ'ק פוינט הנעשית בשימוש ע"י כל חברות ה- Fortune 100 בגורם צורה קומפקטי בשולחן העבודה.

Check Point 600 Appliances

Check Point 600 Appliances

1100 Appliance-Rear

  • Software blades architecture on a small form-factor
  • 10x1GbE ports, wireless and 3G support
  • Simplified local management