שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

מדיניות החזרים CheckFirewalls.co.il
CheckFirewalls.co.il הינו שלוחה של Virtual Graffiti Israel Ltd.


מדיניות החזרים:

בעת הזמנה באתר זה, הנכם מאשרים שקראתם והסכמתם למדיניות ההחזרה והתנאים. לחצו כאן תנאי שימוש כדי לקרוא את תנאי השימוש באתר זה.

שימו לב! מדיניות החזרים זו תקפה לשימוש באתר CheckFirewalls.co.il
אשר ממוקם ב- https://www.checkfirewalls.co.il. אתר זה הינו רכוש של Virtual Graffiti Israel Ltd.

החזר מוצר חייב לעמוד בכל התנאים:

קריטריונים בסיסיים:

כל ההחזרים חייבים לכלול את התנאים הבאים:

 1. אריזה מקורית (אריזה מהיצרן, קלקר, שקיות ניילון וכו').
 2. ברקוד מקורי ושלם. הסרת הברקוד מונעת כל אפשרות של החזר ללא קשר לאישור החזרת הסחורה (RMA).
 3. אישור החזרת סחורה בתוקף (RMA).
 4. תלוש אריזה מקורי. נא לא להיפטר מתלוש האריזה המקורי עד אשר המוצר נבדק ונבחן לשביעות רצונכם.
 5. המוצר המיועד להחזר חייב להיות שלם ובעל כל האביזרים הנלווים (אנטנות, סוללות, תוכנות וכו').
 6. תעודות יצרן (הוראות הפעלה, תעודות אחריות, מידע על הרשמה וכו').
 7. מספר אישור החזרת הסחורה (RMA) רשום על התווית שנועדה להחזר המוצר ולא על האריזה המקורית של היצרן. החזרים אשר יגיעו עם כיתוב על האריזה המקורית של היצרן יידחו ויישלחו בחזרה ללקוח אשר יישא בהוצאות המשלוח.

מדיניות החזרה:

 1. ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 תוכל לקרוא ולהתעדכן בחוק בקישורים הבאים:
 2. בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) התשמ"א - 1981 , ותקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010 - קובעות כי צרכן לא יהיה רשאי לבטל עסקה, במקרה של שימוש במוצרים שהזמין, חיבורם לחשמל וגרימת פגם / נזק.
 3. ניתן לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר בפנייה מפורשת כולל ציון מספר ההזמנה בדואר אלקטרוני בכתובת [email protected] . בכל מקרה וירטואל גרפיטי ישראל בע”מ רשאית שלא לאשר את הביטול במקרה של שימוש במוצרים, חיבורם לחשמל וגרימת פגם / נזק.
 4. החזר כספי יועבר לאמצעי התשלום ממנו בוצעה ההזמנה לאחר אישור הזיכוי תוך 3-30 ימי עסקים.
 5. תוכנה ורישיונות - לא ניתן לקבל החזר על הורדות של תוכנה או רישיונות. כל המכירות הינן סופיות כאשר נעשה רישום לתוכנה, הפעלה ושימוש. על מקרים יוצאי דופן יש לקבל אישור לפני שתהליך ההחזר מאושר.
 6. החזרים ליצרן בלבד (החזרים ישירים): בשל מדיניות יצרנים, חלק מהפריטים שנמכרים באתר שלנו יכולים להיות מוחזרים רק בצורה ישירה ליצרן.על הלקוח ליצור קשר עם היצרן באופן ישיר על-מנת לדאוג לתהליך החזר המוצר. על הלקוח להיות מוכן לספק ליצרן את הפרטים הבאים: תאריך הרכישה, מספר סידורי, מספר היצרן על החלק המדובר. המדובר.
 7. יש להמתין עד ארבע עשרה ימי עסקים ממועד המשלוח של המוצר המיועד להחזר להגיע למחסן החזרות. זמני אספקה משתנים בהתאם לשולח שנבחר. תהליך ההחזרה שלך יבוצע תוך 7-14 ימי עסקים (לא כולל שבתות וחגים) לאחר קבלת הפריט.
 8. למוצרים רבים שאנו מוכרים יש מדיניות החזרים מיוחדת. ראה את המדיניות המיוחדת המצוינת מטה כדי לבדוק אם החזרת המוצר שלך מושפעת מכך.
 9. יש לקחת בחשבון אפשרות של אובדן המוצר המיועד להחזר במהלך המשלוח למרכז ההחזרות ולהפך. על הלקוח לשמור על עדות להחזרת המוצר בכל עת ולהעבירו למפיץ המקורי או לצד שלישי במצב של פירוק ההחזר, רק כנגד קבלה על המוצר מאותו מפיץ.
 10. למעט מה שנקבע עבור מוצרים פגומים מאומתים (ראה מדיניות החזרים מיוחדים למוצרים פגומים), הלקוח יישא בכל הוצאות המשלוח עבור ההחזרים שנשלחו.
 11. במידה ולא מצוין אחרת, יש ללקוח כ-14 ימים מתאריך עזיבת המוצר את המחסן (ללא קשר לתאריך הזמנת המוצר) כדי להוציא תעודת אישור החזרת סחורה (RMA) מהאתר של היצרן ולשלוח ליצרן את המוצר. המוצר אינו חייב להיות אצל היצרן בתוך 14 יום, אלא בחזקת חברת משלוח ביחד עם הRMA. הRMA חייב להיות בתוקף ומיועד למוצר המיועד להחזר. ניתן להשתמש רק בRMA אחד בכל החזר. כאשר פג תוקפו של הRMA אין אפשרות להחזר של המוצר.

 12. מוצרים פגומים:

  • ניתן להחזיר מוצרים פגומים רק בעבור אותו המוצר בדיוק או לפי שיקול הדעת הבלעדי של Virtual Graffiti Israel Ltd. . סכום הרכישה יזוכה לכרטיס האשראי בו נעשתה הרכישה המקורית. ניתן להחזיר מוצרים פגומים בתוך 30 יום בלבד מרגע שהמוצר עזב את המחסן (ללא קשר לתאריך בו הוזמן המוצר ע"י הלקוח).
  • ברגע שתהליך ההחזרה ייצא לפועל ויעמוד בכל הקריטריונים הבסיסיים שצוינו מעלה ואכן יאושר כמוצר פגום, ההזמנה החלופית של הלקוח תמומש. מהירות ההזמנה החלופית בהגעה ללקוח תלויה בזמינות המוצר במלאי.
  • הלקוח יזוכה עבור הוצאות המשלוח המקוריות שלו להחזר עבור המוצר שהגודר על-ידינו כפגום, זאת בתנאי שהמוצר נשלח באפשרות הזולה ביותר. אם המוצר המיועד להחזר נשלח בדרך יקרה ומהירה יותר, הלקוח יישא בהוצאות התשלום ובקשתו להחזר על המשלוח תידחה.
  • ל- Virtual Graffiti Israel Ltd. שיקול הדעת הבלעדי והמוחלט לגבי היותו של המוצר פגום או לא.